| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $140K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.4M |
| Personel Maaşları | $62K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $705K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2028 | $1.9M | $2.1M | $-212K | $26.1M |
| Aug 2028 | $1.9M | $1.7M | $254K | $26.3M |
| Jul 2028 | $2.2M | $1.7M | $474K | $26.0M |
| Jun 2028 | $1.9M | $1.6M | $315K | $25.5M |
| May 2028 | $1.9M | $1.6M | $285K | $25.2M |
| Apr 2028 | $3.1M | $1.9M | $1.2M | $24.9M |
| Mar 2028 | $3.1M | $1.8M | $1.3M | $23.7M |
| Feb 2028 | $2.0M | $1.9M | $110K | $22.4M |
| Jan 2028 | $4.0M | $1.8M | $2.1M | $22.3M |
| Dec 2027 | $4.6M | $1.8M | $2.8M | $20.1M |
| Nov 2027 | $4.4M | $1.8M | $2.5M | $17.3M |
| Oct 2027 | $4.0M | $1.8M | $2.2M | $14.8M |