| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $7K |
| Oyuncu Maaşları | $980K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $73K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $1.9M | $1.2M | $635K | $-7.5M |
| Nov 2027 | $757K | $1.2M | $-436K | $-8.1M |
| Oct 2027 | $739K | $1.3M | $-560K | $-7.7M |
| Sep 2027 | $217K | $1.1M | $-920K | $-7.1M |
| Aug 2027 | $191K | $1.1M | $-926K | $-6.2M |
| Jul 2027 | $187K | $966K | $-779K | $-5.3M |
| Jun 2027 | $439K | $961K | $-522K | $-4.5M |
| May 2027 | $193K | $1.0M | $-832K | $-4.0M |
| Apr 2027 | $193K | $908K | $-715K | $-3.2M |
| Mar 2027 | $197K | $892K | $-695K | $-2.5M |
| Feb 2027 | $198K | $926K | $-728K | $-1.8M |
| Jan 2027 | $198K | $970K | $-772K | $-1.0M |