| TV Geliri | $3.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.5M |
| Personel Maaşları | $119K |
| Transfer Amortismanı | $754K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $67K |
| Tesis Bakımı | $857K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $4.1M | $5.3M | $-1.2M | $61.9M |
| Oct 2026 | $5.0M | $6.6M | $-1.7M | $62.4M |
| Sep 2026 | $14.9M | $3.1M | $11.8M | $63.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $87.6M |