| TV Geliri | $228K |
| Sıralama TV Bonusu | $23K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $67K |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $69K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $26K |
| Tesis Bakımı | $281K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $1.1M | $2.3M | $-1.3M | $8.8M |
| Sep 2026 | $3.4M | $1.3M | $2.1M | $10.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $8.0M |