| TV Geliri | $2.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $89K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $228K |
| Oyuncu Maaşları | $1.0M |
| Personel Maaşları | $32K |
| Transfer Amortismanı | $2K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $288K |
| Tesis Bakımı | $693K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2028 | $3.2M | $2.0M | $1.2M | $8.4M |
| Jan 2028 | $3.3M | $1.9M | $1.4M | $7.2M |
| Dec 2027 | $3.2M | $1.9M | $1.3M | $5.9M |
| Nov 2027 | $3.9M | $2.0M | $1.9M | $4.5M |
| Oct 2027 | $3.9M | $2.1M | $1.8M | $2.7M |
| Sep 2027 | $3.4M | $2.1M | $1.3M | $905K |
| Aug 2027 | $1.2M | $1.2M | $12K | $-411K |
| Jul 2027 | $1.1M | $1.0M | $130K | $-425K |
| Jun 2027 | $2.5M | $992K | $1.5M | $-557K |
| May 2027 | $1.1M | $987K | $124K | $-2.1M |
| Apr 2027 | $1.1M | $1.0M | $126K | $-2.2M |
| Mar 2027 | $1.2M | $1.1M | $123K | $-2.4M |