| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $486K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $7K |
| Oyuncu Maaşları | $747K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $2.1M |
| Tesis Bakımı | $637K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $2.2M | $3.5M | $-1.3M | $1.4M |
| Jun 2027 | $2.4M | $1.7M | $745K | $2.8M |
| May 2027 | $2.4M | $1.7M | $712K | $2.0M |
| Apr 2027 | $2.4M | $2.2M | $146K | $1.3M |
| Mar 2027 | $2.6M | $1.6M | $976K | $1.2M |
| Feb 2027 | $1.0M | $1.6M | $-555K | $194K |
| Jan 2027 | $1.1M | $903K | $174K | $749K |
| Dec 2026 | $354K | $903K | $-549K | $575K |
| Nov 2026 | $322K | $999K | $-677K | $1.1M |
| Oct 2026 | $105K | $1.2M | $-1.1M | $1.8M |
| Sep 2026 | $74K | $974K | $-900K | $2.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |