| TV Geliri | $800K |
| Sıralama TV Bonusu | $160K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $38K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $69K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $57K |
| Tesis Bakımı | $390K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.2M | $1.6M | $-449K | $990K |
| Oct 2026 | $372K | $2.1M | $-1.7M | $1.4M |
| Sep 2026 | $452K | $1.1M | $-676K | $3.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |