Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $217K |
| Maç Günü Geliri | $40K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $32K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $600K |
| Personel Maaşları | $59K |
| Tesis Bakımı | $155K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Aug 2032 |
$22.3M |
$814K |
$21.5M |
$223.9M |
| Jul 2032 |
$25.0M |
$814K |
$24.2M |
$202.4M |
| Jun 2032 |
$298K |
$814K |
$-516K |
$178.3M |
| May 2032 |
$296K |
$814K |
$-518K |
$178.8M |
| Apr 2032 |
$992K |
$814K |
$178K |
$179.3M |
| Mar 2032 |
$2.6M |
$768K |
$1.8M |
$179.1M |
| Feb 2032 |
$4.1M |
$768K |
$3.3M |
$177.3M |
| Jan 2032 |
$12.1M |
$768K |
$11.3M |
$174.0M |
| Dec 2031 |
$2.7M |
$768K |
$1.9M |
$162.7M |
| Nov 2031 |
$2.7M |
$768K |
$1.9M |
$160.7M |
| Oct 2031 |
$4.8M |
$768K |
$4.1M |
$158.8M |
| Sep 2031 |
$23.6M |
$768K |
$22.8M |
$154.7M |