| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Davis Oss | Futbol Direktörü | 13 | 0 | 38% | 24.08.2026 | |
| Janis Stolcers | Teknik Direktör | 8 | 0 | 58% | 24.08.2026 | |
| Janis Ikaunieks | Baş Scout | 7 | 0 | 42% | 27.08.2026 | Doğu AvrupaGüney AmerikaBatı Avrupa |
| Janis Bulvitis | Gözlemci | 4 | 0 | 40% | 03.08.2026 | Doğu AvrupaBatı Avrupa |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Gözlemci | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Dmitriy Vashkevich | ST | 26 | Lida | Janis Ikaunieks | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 27.08.2026 | 27.08.2026 | 1 | 0 | 91 | 77 | 40% | 91% | 200.0K | #11 FR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Jesús Jiménez | AML | 32 | Bruk-Bet Termalica | Janis Bulvitis | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 118 | 112 | 40% | 98% | 400.0K | #7 MR | — | — | Yaş |
| Dmitriy Lisakovich | DM | 26 | Dnepr Mogilev | Janis Ikaunieks | Transfer Talebi | Görüşülüyor | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 100 | 84 | 40% | 99% | 300.0K | #3 DR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Eduards Bulvitis | ST | 25 | Skonto | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 85 | 86 | 70% | 100% | 550.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Andrius Mikoliunas | WL | 25 | Jelgava | Janis Stolcers | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 92 | 67 | 58% | 100% | 45.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Janis Zjuzins | MC | 20 | Skonto | Janis Stolcers | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 79 | 65 | 58% | 100% | 17.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Marcis Ciganovs | MC | 27 | Jelgava | Janis Stolcers | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 89 | 58% | 100% | 35.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Gatis Fertovs | ML | 25 | Jelgava | Janis Stolcers | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 69 | 61 | 58% | 100% | 35.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Bruno Melnis | AMR | 22 | Liepaja | Janis Stolcers | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 71 | 67 | 58% | 100% | 25.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Igors Kamess | DC | 18 | Spartaks | Janis Stolcers | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 70 | 54 | 58% | 100% | 5.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Kristaps Oss | MC | 25 | Jelgava | Janis Stolcers | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 59 | 57 | 58% | 100% | 15.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Rodolphe Ekou | DM | 21 | Liepaja | Janis Stolcers | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 70 | 101 | 58% | 100% | 40.0K | — | Onayla | İzlemeye Devam | |
| Vladimirs Vanins | MC | 23 | Jelgava | Janis Ikaunieks | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 62 | 87 | 55% | 100% | 150.0K | — | — | — | |
| Yadaly Diaby | AML | 26 | Grenoble Foot 38 | Janis Ikaunieks | Transfer Talebi | Aktif | 27.08.2026 | 27.08.2026 | 1 | 0 | 110 | 102 | 40% | 90% | 1.4M | #11 FR | — | — | |
| Ilya Raschenya | DC | 29 | BATE | Janis Ikaunieks | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 99 | 81 | 40% | 102% | 450.0K | #6 DR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Juan Ángel Vera | DC | 27 | Olimpia | Janis Ikaunieks | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 104 | 91 | 40% | 107% | 1.2M | #6 DR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Oskar Šulcs | DR | 19 | RWDM | Janis Bulvitis | Transfer Talebi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 73 | 90 | 40% | 88% | 400.0K | #7 MR | — | — | |
| Kirill Tsepenkov | AMR | 22 | Dnepr Mogilev | Janis Bulvitis | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 105 | 40% | 89% | 300.0K | #2 MR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Domantas Antanavičius | DM | 27 | Suduva | Janis Bulvitis | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 88 | 92 | 40% | 96% | 350.0K | #2 MR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Alexey Vakulich | DL | 28 | Arsenal Tula | Janis Ikaunieks | Transfer Talebi | Aktif | 01.08.2026 | 01.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 108 | 40% | 96% | 350.0K | #3 DR | — | — | Sözleşme Sonu |
| Jonathan Dellarossa | ST | 26 | Omonoia | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 35% | 100% | 400.0K | — | — | — | |
| Ivo Mammini | ST | 23 | Hapoel Tel Aviv | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 122 | 122 | 35% | 100% | 850.0K | — | — | — | |
| Manuel Insaurralde | DM | 27 | San Lorenzo | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 129 | 129 | 35% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Henrik Bjørdal | MC | 29 | Viking | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 24.08.2026 | 24.08.2026 | 1 | 0 | 127 | 127 | 35% | 100% | 750.0K | — | — | — | |
| Kristian Eriksen | MC | 31 | Viking | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 350.0K | — | — | — | |
| Bautista Barros Schelotto | DR | 26 | Gimnasia La Plata | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 125 | 125 | 35% | 100% | 900.0K | — | — | — | |
| Matías Melluso | DL | 28 | Gimnasia La Plata | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 126 | 126 | 35% | 100% | 1.2M | — | — | — | |
| Franco Cristaldo | MC | 30 | Talleres | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 17.08.2026 | 17.08.2026 | 1 | 0 | 132 | 132 | 35% | 100% | 950.0K | — | — | — | |
| Lucas Arce | DR | 29 | Puebla | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 124 | 124 | 35% | 100% | 850.0K | — | — | — | |
| Matías Pellegrini | MC | 26 | Vélez | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 10.08.2026 | 10.08.2026 | 1 | 0 | 131 | 131 | 35% | 100% | 1.3M | — | — | — | |
| Tesfaldet Tekie | DM | 29 | Hammarby | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 130 | 130 | 35% | 100% | 1.0M | — | — | — | |
| Alexis Steimbach | DR | 24 | Gimnasia La Plata | Davis Oss | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 128 | 128 | 35% | 100% | 1.2M | — | — | — |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirill Tsepenkov | AMR | Dnepr Mogilev | #2 | — | Al | 105 | 105 | 40% | 89% | 300.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Bautista Farías | ST | Union Magdalena | #1 | — | Al | 103 | 106 | 40% | 94% | 250.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Domantas Antanavičius | DM | Suduva | #2 | — | Al | 88 | 92 | 40% | 96% | 350.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Alexey Vakulich | DL | Arsenal Tula | #3 | — | Al | 82 | 108 | 40% | 96% | 350.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Oskar Šulcs | DR | RWDM | #6 | — | Al | 73 | 90 | 40% | 88% | 400.0K | Aktif | |
| Zac Hadi | GK | Bradford City | #4 | — | Al | 64 | 93 | 40% | 101% | 180.0K | Aktif | |
| Jesús Jiménez | AML | Bruk-Bet Termalica | #6 | — | Düşün | 118 | 112 | 40% | 98% | 400.0K | Yaş | Aktif |
| Santiago Ramírez | MC | Deportivo Maldonado | #7 | — | Düşün | 114 | 77 | 40% | 95% | 150.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Yadaly Diaby | AML | Grenoble Foot 38 | #8 | #11 | Düşün | 110 | 102 | 40% | 90% | 1.4M | Aktif | |
| Juan Ángel Vera | DC | Olimpia | #5 | — | Düşün | 104 | 91 | 40% | 107% | 1.2M | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Dmitriy Lisakovich | DM | Dnepr Mogilev | #3 | — | Düşün | 100 | 84 | 40% | 99% | 300.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Ilya Raschenya | DC | BATE | #5 | — | Düşün | 99 | 81 | 40% | 102% | 450.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| Dmitriy Vashkevich | ST | Lida | #8 | #11 | Düşün | 91 | 77 | 40% | 91% | 200.0K | Sözleşme Sonu | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Gözlemci | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #8 | #11 | FR | 76 | 19–32 | 814.6K | Janis Ikaunieks | 2 | 2 | Tamamlandı | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Gözlemci | Hedef Takım | Bağlı | Son Katılım |
|---|---|---|---|
| Janis Ikaunieks | Spartaks U20 | #8 | |
| Janis Ikaunieks | Skonto U20 | #8 | |
| Janis Bulvitis | Jelgava U20 | #8 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eduards Bulvitis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kristaps Oss | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodolphe Ekou | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Igors Kamess | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gatis Fertovs | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruno Melnis | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Andrius Mikoliunas | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Janis Zjuzins | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Marcis Ciganovs | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Davis Oss | Eduards Bulvitis | Onayla | 0.72 | 70% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Kristaps Oss | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Rodolphe Ekou | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Igors Kamess | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Gatis Fertovs | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Bruno Melnis | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Andrius Mikoliunas | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Janis Zjuzins | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Marcis Ciganovs | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eduards Bulvitis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.18 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kristaps Oss | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodolphe Ekou | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Iļja Korotkovs | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mory Cissé | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.07 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Igors Kamess | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gatis Fertovs | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Bruno Melnis | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Davis Oss | Eduards Bulvitis | Onayla | 0.72 | 70% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Kristaps Oss | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Rodolphe Ekou | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Iļja Korotkovs | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Bulvitis | Mory Cissé | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Igors Kamess | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Gatis Fertovs | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Bruno Melnis | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodion Dmitriev | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduards Bulvitis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kristaps Oss | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodolphe Ekou | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Iļja Korotkovs | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Mory Cissé | İzlemeye Devam | — | 0.61 | — | — | 0.20 | 0.06 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Igors Kamess | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Davis Oss | Rodion Dmitriev | Onayla | 0.72 | 70% | Rol Uyumlu |
| Davis Oss | Eduards Bulvitis | Onayla | 0.72 | 70% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Kristaps Oss | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Rodolphe Ekou | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Iļja Korotkovs | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Bulvitis | Mory Cissé | Onayla | 0.61 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Igors Kamess | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rodion Dmitriev | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.16 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Raivis Fertovs | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Eduards Bulvitis | İzlemeye Devam | — | 0.72 | — | — | 0.20 | 0.17 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Kristaps Oss | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.00 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Rodolphe Ekou | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Iļja Korotkovs | İzlemeye Devam | — | 0.59 | — | — | 0.20 | 0.01 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Gözlemci | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Davis Oss | Rodion Dmitriev | Onayla | 0.72 | 70% | Rol Uyumlu |
| Davis Oss | Raivis Fertovs | Onayla | 0.72 | 70% | Rol Uyumlu |
| Davis Oss | Eduards Bulvitis | Onayla | 0.72 | 70% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Kristaps Oss | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Rodolphe Ekou | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Janis Stolcers | Iļja Korotkovs | Onayla | 0.59 | 58% | Rol Uyumlu |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jonathan Dellarossa | Central Espanol | ST | Forvet | 127 | 127 | 47% | 400.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Ivo Mammini | Gimnasia La Plata | ST | Forvet | 122 | 122 | 35% | 850.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Manuel Insaurralde | San Lorenzo | DM | Orta Saha | 129 | 129 | 35% | 1.3M | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Henrik Bjørdal | Viking | MC | Orta Saha | 127 | 127 | 35% | 750.0K | 24.08.2026 | 0 | 0 |
| Kristian Eriksen | Molde | MC | Forvet | 128 | 128 | 47% | 350.0K | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Bautista Barros Schelotto | Gimnasia La Plata | DR | Defans | 125 | 125 | 35% | 900.0K | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Matías Melluso | Gimnasia La Plata | DL | Defans | 126 | 126 | 35% | 1.2M | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Franco Cristaldo | Talleres | MC | Orta Saha | 132 | 132 | 35% | 950.0K | 17.08.2026 | 0 | 0 |
| Lucas Arce | Godoy Cruz | DR | Defans | 124 | 124 | 47% | 850.0K | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Mikkel Ceïde | Rosenborg | DR | Defans | 126 | 126 | 35% | 1.0M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Matías Pellegrini | Vélez | MC | Orta Saha | 131 | 131 | 35% | 1.3M | 10.08.2026 | 0 | 0 |
| Tesfaldet Tekie | Hammarby | DM | Defans | 130 | 130 | 35% | 1.0M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| Alexis Steimbach | Gimnasia La Plata | DR | Defans | 128 | 128 | 35% | 1.2M | 03.08.2026 | 0 | 0 |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #11 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 76 | 80 | 19–32 | 814.6K | Listede | Dmitriy Vashkevich | ✓ |
| #1 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 80 | 80 | 20–31 | 865.9K | Tamamlandı | Bautista Farías | ✓ |
| #3 | DR | Önemli | Kalite Artışı | 75 | 75 | 20–31 | 865.9K | Tamamlandı | Dmitriy Lisakovich | ✓ |
| #6 | DR | Önemli | Kalite Artışı | 75 | 75 | 20–31 | 865.9K | Tamamlandı | Juan Ángel Vera | — |
| #7 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 76 | 80 | 19–32 | 865.9K | Tamamlandı | Jesús Jiménez | ✓ |
| #2 | MR | Önemli | Kalite Artışı | 78 | 78 | 20–31 | 865.9K | Vazgeçildi | Artūrs Karašausks | ✗ |
| #4 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 70 | 70 | 20–31 | 288.6K | Vazgeçildi | Zac Hadi | ✓ |
| #10 | FR | Önemli | Kalite Artışı | 80 | 80 | 20–31 | 814.6K | Vazgeçildi | Santiago Ramírez | ✓ |