| TV Geliri | $4.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $286K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $447K |
| Oyuncu Maaşları | $1.9M |
| Personel Maaşları | $26K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $744K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $5.4M | $2.6M | $2.7M | $42.8M |
| Feb 2028 | $5.5M | $2.8M | $2.8M | $40.0M |
| Jan 2028 | $5.7M | $2.6M | $3.1M | $37.2M |
| Dec 2027 | $5.2M | $2.6M | $2.5M | $34.2M |
| Nov 2027 | $5.8M | $2.4M | $3.3M | $31.6M |
| Oct 2027 | $5.7M | $2.5M | $3.2M | $28.3M |
| Sep 2027 | $4.7M | $2.4M | $2.3M | $25.1M |
| Aug 2027 | $4.4M | $2.7M | $1.7M | $22.8M |
| Jul 2027 | $4.4M | $2.8M | $1.6M | $21.1M |
| Jun 2027 | $8.5M | $2.1M | $6.5M | $19.5M |
| May 2027 | $4.5M | $2.1M | $2.4M | $13.0M |
| Apr 2027 | $4.7M | $2.8M | $1.8M | $10.6M |