| TV Geliri | $2.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $211K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $135K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $65K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $634K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2027 | $2.7M | $1.8M | $906K | $5.7M |
| Apr 2027 | $2.7M | $1.7M | $932K | $4.8M |
| Mar 2027 | $2.6M | $1.7M | $913K | $3.9M |
| Feb 2027 | $2.6M | $1.8M | $804K | $3.0M |
| Jan 2027 | $2.7M | $1.7M | $933K | $2.2M |
| Dec 2026 | $1.1M | $1.4M | $-318K | $1.2M |
| Nov 2026 | $1.1M | $1.4M | $-291K | $1.6M |
| Oct 2026 | $283K | $1.5M | $-1.2M | $1.9M |
| Sep 2026 | $465K | $1.1M | $-677K | $3.1M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |