| TV Geliri | $6.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $189K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $323K |
| Oyuncu Maaşları | $4.1M |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $35K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $706K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2027 | $6.6M | $4.8M | $1.8M | $6.2M |
| Jul 2027 | $6.5M | $6.2M | $296K | $4.4M |
| Jun 2027 | $6.5M | $6.9M | $-418K | $4.0M |
| May 2027 | $6.4M | $6.4M | $-34K | $4.4M |
| Apr 2027 | $6.4M | $5.7M | $744K | $4.4M |
| Mar 2027 | $5.8M | $5.8M | $-48K | $3.6M |
| Feb 2027 | $5.6M | $6.1M | $-507K | $3.7M |
| Jan 2027 | $10.7M | $4.9M | $5.8M | $4.1M |
| Dec 2026 | $5.0M | $4.8M | $240K | $-1.7M |
| Nov 2026 | $2.0M | $4.6M | $-2.6M | $-2.0M |
| Oct 2026 | $2.3M | $5.9M | $-3.6M | $561K |
| Sep 2026 | $664K | $2.4M | $-1.8M | $4.2M |