| TV Geliri | $5.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $26K |
| Oyuncu Maaşları | $2.0M |
| Personel Maaşları | $56K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $33K |
| Tesis Bakımı | $928K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $5.2M | $3.0M | $2.2M | $79.6M |
| Jun 2027 | $4.7M | $3.1M | $1.6M | $77.5M |
| May 2027 | $5.3M | $3.2M | $2.1M | $75.9M |
| Apr 2027 | $8.4M | $2.9M | $5.5M | $73.8M |
| Mar 2027 | $9.4M | $2.7M | $6.7M | $68.3M |
| Feb 2027 | $6.2M | $2.6M | $3.6M | $61.6M |
| Jan 2027 | $24.7M | $2.6M | $22.0M | $58.0M |
| Dec 2026 | $8.8M | $2.3M | $6.5M | $36.0M |
| Nov 2026 | $8.9M | $2.3M | $6.6M | $29.5M |
| Oct 2026 | $6.8M | $2.4M | $4.4M | $22.8M |
| Sep 2026 | $16.5M | $1.9M | $14.6M | $18.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.8M |