Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $623K |
| Maç Günü Geliri | $38K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $57K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $442K |
| Personel Maaşları | $9K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Dec 2028 |
$717K |
$521K |
$197K |
$-11.5M |
| Nov 2028 |
$716K |
$655K |
$61K |
$-11.7M |
| Oct 2028 |
$274K |
$976K |
$-702K |
$-11.8M |
| Sep 2028 |
$273K |
$636K |
$-363K |
$-11.1M |
| Aug 2028 |
$275K |
$528K |
$-253K |
$-10.7M |
| Jul 2028 |
$71K |
$547K |
$-476K |
$-10.5M |
| Jun 2028 |
$69K |
$508K |
$-439K |
$-10.0M |
| May 2028 |
$69K |
$515K |
$-447K |
$-9.5M |
| Apr 2028 |
$71K |
$515K |
$-444K |
$-9.1M |
| Mar 2028 |
$72K |
$509K |
$-436K |
$-8.7M |
| Feb 2028 |
$71K |
$452K |
$-381K |
$-8.2M |
| Jan 2028 |
$454K |
$828K |
$-374K |
$-7.8M |