| TV Geliri | $1.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $25K |
| Oyuncu Maaşları | $473K |
| Personel Maaşları | $15K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $153K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $195K |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2028 | $1.2M | $970K | $229K | $-10.5M |
| Jun 2028 | $503K | $791K | $-288K | $-10.8M |
| May 2028 | $513K | $833K | $-320K | $-10.5M |
| Apr 2028 | $498K | $769K | $-270K | $-10.2M |
| Mar 2028 | $161K | $767K | $-606K | $-9.9M |
| Feb 2028 | $157K | $700K | $-542K | $-9.3M |
| Jan 2028 | $727K | $1.2M | $-466K | $-8.7M |
| Dec 2027 | $155K | $767K | $-613K | $-8.3M |
| Nov 2027 | $157K | $758K | $-601K | $-7.7M |
| Oct 2027 | $158K | $1.5M | $-1.3M | $-7.1M |
| Sep 2027 | $160K | $655K | $-495K | $-5.8M |
| Aug 2027 | $161K | $648K | $-487K | $-5.3M |