| TV Geliri | $1.8M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $34K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $10K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $82K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $331K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.8M | $1.6M | $226K | $5.0M |
| Oct 2026 | $1.8M | $2.4M | $-549K | $4.8M |
| Sep 2026 | $522K | $1.6M | $-1.0M | $5.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |