| TV Geliri | $4.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $59K |
| Transfer Amortismanı | $13K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $8K |
| Tesis Bakımı | $803K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2027 | $4.7M | $2.6M | $2.0M | $41.5M |
| Nov 2027 | $4.7M | $2.8M | $2.0M | $39.5M |
| Oct 2027 | $4.8M | $3.5M | $1.3M | $37.5M |
| Sep 2027 | $4.9M | $2.9M | $1.9M | $36.2M |
| Aug 2027 | $4.9M | $2.9M | $2.0M | $34.2M |
| Jul 2027 | $4.8M | $2.8M | $2.0M | $32.2M |
| Jun 2027 | $4.8M | $2.9M | $1.9M | $30.2M |
| May 2027 | $4.7M | $2.8M | $1.9M | $28.3M |
| Apr 2027 | $4.7M | $2.8M | $1.9M | $26.5M |
| Mar 2027 | $5.7M | $2.7M | $3.0M | $24.5M |
| Feb 2027 | $5.2M | $2.6M | $2.5M | $21.5M |
| Jan 2027 | $10.8M | $2.5M | $8.3M | $19.0M |