| TV Geliri | $802K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $38K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $630K |
| Personel Maaşları | $34K |
| Transfer Amortismanı | $270 |
| Borç Faizi | $52K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $155K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $840K | $871K | $-31K | $-5.4M |
| Jun 2027 | $242K | $889K | $-647K | $-5.3M |
| May 2027 | $244K | $862K | $-617K | $-4.7M |
| Apr 2027 | $241K | $868K | $-627K | $-4.1M |
| Mar 2027 | $100K | $852K | $-753K | $-3.4M |
| Feb 2027 | $48K | $799K | $-751K | $-2.7M |
| Jan 2027 | $769K | $856K | $-87K | $-1.9M |
| Dec 2026 | $48K | $806K | $-758K | $-1.8M |
| Nov 2026 | $47K | $724K | $-677K | $-1.1M |
| Oct 2026 | $90K | $1.2M | $-1.1M | $-413K |
| Sep 2026 | $138K | $708K | $-570K | $687K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.3M |