| TV Geliri | $1.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $8K |
| Oyuncu Maaşları | $755K |
| Personel Maaşları | $24K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $47K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $95K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $1.6M | $921K | $700K | $-5.0M |
| Jul 2028 | $1.3M | $702K | $628K | $-5.7M |
| Jun 2028 | $1.5M | $808K | $665K | $-6.3M |
| May 2028 | $651K | $841K | $-190K | $-6.9M |
| Apr 2028 | $768K | $759K | $9K | $-6.8M |
| Mar 2028 | $751K | $757K | $-6K | $-6.8M |
| Feb 2028 | $742K | $753K | $-10K | $-6.8M |
| Jan 2028 | $1.5M | $1.1M | $420K | $-6.7M |
| Dec 2027 | $733K | $758K | $-25K | $-7.2M |
| Nov 2027 | $734K | $758K | $-23K | $-7.1M |
| Oct 2027 | $721K | $900K | $-180K | $-7.1M |
| Sep 2027 | $214K | $757K | $-544K | $-6.9M |