| TV Geliri | $239K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $15K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $38K |
| Oyuncu Maaşları | $364K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $202K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $291K | $619K | $-328K | $2.2M |
| Mar 2027 | $139K | $569K | $-430K | $2.5M |
| Feb 2027 | $77K | $1.4M | $-1.3M | $2.9M |
| Jan 2027 | $4.3M | $408K | $3.9M | $4.3M |
| Dec 2026 | $78K | $408K | $-330K | $428K |
| Nov 2026 | $78K | $400K | $-322K | $758K |
| Oct 2026 | $78K | $481K | $-403K | $1.1M |
| Sep 2026 | $76K | $499K | $-423K | $1.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.9M |