| TV Geliri | $3.5M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $98K |
| Oyuncu Maaşları | $1.2M |
| Personel Maaşları | $60K |
| Transfer Amortismanı | $6K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $251K |
| Tesis Bakımı | $641K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.7M | $2.2M | $1.5M | $918K |
| Jun 2027 | $1.5M | $2.2M | $-689K | $-612K |
| May 2027 | $1.5M | $1.5M | $-11K | $71K |
| Apr 2027 | $1.5M | $1.5M | $-4K | $75K |
| Mar 2027 | $1.7M | $1.4M | $264K | $73K |
| Feb 2027 | $545K | $1.5M | $-982K | $-197K |
| Jan 2027 | $2.8M | $1.4M | $1.5M | $778K |
| Dec 2026 | $468K | $1.3M | $-878K | $-695K |
| Nov 2026 | $459K | $1.4M | $-894K | $176K |
| Oct 2026 | $543K | $1.6M | $-1.1M | $1.1M |
| Sep 2026 | $657K | $1.4M | $-712K | $2.2M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |