| TV Geliri | $6.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $112K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $569K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.1M |
| Personel Maaşları | $50K |
| Transfer Amortismanı | $12K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $655K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jan 2028 | $7.1M | $1.8M | $5.2M | $15.4M |
| Dec 2027 | $4.2M | $1.9M | $2.4M | $10.1M |
| Nov 2027 | $4.3M | $1.8M | $2.5M | $7.8M |
| Oct 2027 | $4.3M | $2.7M | $1.6M | $5.2M |
| Sep 2027 | $4.4M | $2.1M | $2.3M | $3.6M |
| Aug 2027 | $4.4M | $2.2M | $2.2M | $1.3M |
| Jul 2027 | $4.4M | $1.9M | $2.5M | $-846K |
| Jun 2027 | $1.6M | $1.5M | $21K | $-3.4M |
| May 2027 | $1.9M | $1.6M | $248K | $-3.4M |
| Apr 2027 | $1.9M | $1.8M | $64K | $-3.6M |
| Mar 2027 | $427K | $1.4M | $-961K | $-3.7M |
| Feb 2027 | $419K | $1.4M | $-936K | $-2.8M |