| TV Geliri | $2.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $205K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $125K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $977K |
| Personel Maaşları | $47K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $148K |
| Tesis Bakımı | $669K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $2.6M | $1.8M | $744K | $3.9M |
| Mar 2028 | $2.7M | $1.9M | $879K | $3.2M |
| Feb 2028 | $2.5M | $1.7M | $738K | $2.3M |
| Jan 2028 | $2.4M | $1.6M | $789K | $1.5M |
| Dec 2027 | $1.9M | $1.1M | $822K | $748K |
| Nov 2027 | $1.9M | $1.1M | $826K | $-75K |
| Oct 2027 | $1.9M | $1.5M | $463K | $-901K |
| Sep 2027 | $2.2M | $1.2M | $985K | $-1.4M |
| Aug 2027 | $2.2M | $1.3M | $876K | $-2.3M |
| Jul 2027 | $2.1M | $1.2M | $914K | $-3.2M |
| Jun 2027 | $856K | $1.3M | $-395K | $-4.1M |
| May 2027 | $1.0M | $1.2M | $-186K | $-3.7M |