| TV Geliri | $1.4M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $542K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $2.3M |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $65K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $195K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $2.0M | $2.6M | $-669K | $-10.9M |
| Jul 2028 | $2.0M | $2.6M | $-662K | $-10.2M |
| Jun 2028 | $4.9M | $2.6M | $2.2M | $-9.5M |
| May 2028 | $2.0M | $3.9M | $-1.9M | $-11.8M |
| Apr 2028 | $1.8M | $4.1M | $-2.2M | $-9.9M |
| Mar 2028 | $2.0M | $3.4M | $-1.4M | $-7.6M |
| Feb 2028 | $2.0M | $3.1M | $-1.1M | $-6.2M |
| Jan 2028 | $2.0M | $3.2M | $-1.2M | $-5.1M |
| Dec 2027 | $2.3M | $3.0M | $-635K | $-3.9M |
| Nov 2027 | $2.0M | $2.9M | $-858K | $-3.2M |
| Oct 2027 | $1.8M | $3.4M | $-1.6M | $-2.4M |
| Sep 2027 | $2.1M | $2.7M | $-621K | $-759K |