| TV Geliri | $753K |
| Sıralama TV Bonusu | $75K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $45K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $9K |
| Oyuncu Maaşları | $322K |
| Personel Maaşları | $23K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $559K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2029 | $958K | $905K | $53K | $10.9M |
| Jan 2029 | $2.5M | $972K | $1.5M | $10.9M |
| Dec 2028 | $3.3M | $986K | $2.3M | $9.4M |
| Nov 2028 | $3.3M | $996K | $2.3M | $7.0M |
| Oct 2028 | $2.0M | $1.1M | $867K | $4.7M |
| Sep 2028 | $4.6M | $550K | $4.0M | $3.8M |
| Aug 2028 | $772K | $814K | $-42K | $-183K |
| Jul 2028 | $776K | $522K | $254K | $-142K |
| Jun 2028 | $765K | $496K | $269K | $-397K |
| May 2028 | $695K | $551K | $144K | $-667K |
| Apr 2028 | $626K | $477K | $149K | $-812K |
| Mar 2028 | $621K | $636K | $-15K | $-962K |