| TV Geliri | $29K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $23K |
| Oyuncu Maaşları | $806K |
| Personel Maaşları | $54K |
| Transfer Amortismanı | $4K |
| Borç Faizi | $6K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $110K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $53K | $979K | $-926K | $-1.0M |
| Oct 2026 | $43K | $1.7M | $-1.6M | $-118K |
| Sep 2026 | $31K | $856K | $-826K | $1.5M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |