| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $407K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.8M |
| Personel Maaşları | $67K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $175K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| May 2027 | $2.1M | $2.0M | $97K | $801K |
| Apr 2027 | $2.1M | $2.0M | $65K | $704K |
| Mar 2027 | $2.1M | $1.9M | $149K | $639K |
| Feb 2027 | $2.4M | $2.0M | $382K | $490K |
| Jan 2027 | $2.4M | $2.2M | $235K | $109K |
| Dec 2026 | $2.4M | $2.2M | $240K | $-127K |
| Nov 2026 | $965K | $2.2M | $-1.2M | $-366K |
| Oct 2026 | $321K | $3.8M | $-3.5M | $829K |
| Sep 2026 | $257K | $2.3M | $-2.0M | $4.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $6.3M |