| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $248K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $80K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $468K |
| Personel Maaşları | $49K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $19K |
| Tesis Bakımı | $619K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2028 | $1.8M | $1.2M | $659K | $753K |
| Mar 2028 | $1.3M | $578K | $737K | $93K |
| Feb 2028 | $1.4M | $604K | $785K | $-644K |
| Jan 2028 | $1.3M | $678K | $631K | $-1.4M |
| Dec 2027 | $1.7M | $602K | $1.1M | $-2.1M |
| Nov 2027 | $1.3M | $619K | $714K | $-3.2M |
| Oct 2027 | $1.4M | $848K | $511K | $-3.9M |
| Sep 2027 | $549K | $710K | $-161K | $-4.4M |
| Aug 2027 | $561K | $698K | $-136K | $-4.2M |
| Jul 2027 | $184K | $680K | $-495K | $-4.1M |
| Jun 2027 | $177K | $688K | $-511K | $-3.6M |
| May 2027 | $49K | $673K | $-623K | $-3.1M |