Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $10K |
| Maç Günü Geliri | $6K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $123K |
| Personel Maaşları | $15K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Jan 2028 |
$16K |
$383K |
$-367K |
$-3.7M |
| Dec 2027 |
$17K |
$209K |
$-192K |
$-3.3M |
| Nov 2027 |
$17K |
$227K |
$-209K |
$-3.1M |
| Oct 2027 |
$17K |
$356K |
$-339K |
$-2.9M |
| Sep 2027 |
$17K |
$233K |
$-215K |
$-2.6M |
| Aug 2027 |
$17K |
$224K |
$-206K |
$-2.3M |
| Jul 2027 |
$23K |
$236K |
$-213K |
$-2.1M |
| Jun 2027 |
$17K |
$236K |
$-219K |
$-1.9M |
| May 2027 |
$17K |
$236K |
$-219K |
$-1.7M |
| Apr 2027 |
$17K |
$242K |
$-225K |
$-1.5M |
| Mar 2027 |
$17K |
$242K |
$-225K |
$-1.3M |
| Feb 2027 |
$17K |
$215K |
$-198K |
$-1.0M |