| TV Geliri | $26K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $56K |
| Oyuncu Maaşları | $606K |
| Personel Maaşları | $53K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $3K |
| Tesis Bakımı | $151K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2026 | $83K | $812K | $-728K | $1.9M |
| Sep 2026 | $61K | $626K | $-565K | $2.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $3.2M |