| TV Geliri | $131K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $8K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $440K |
| Personel Maaşları | $55K |
| Transfer Amortismanı | $17K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $223K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $139K | $734K | $-595K | $2.4M |
| Oct 2026 | $30K | $937K | $-907K | $3.0M |
| Sep 2026 | $85K | $384K | $-299K | $3.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.0M |