| TV Geliri | $1.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $23K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $76K |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $70K |
| Transfer Amortismanı | $8K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $323K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2026 | $1.2M | $1.7M | $-492K | $2.2M |
| Oct 2026 | $425K | $2.6M | $-2.2M | $2.7M |
| Sep 2026 | $1.1M | $978K | $156K | $4.9M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $5.1M |