| TV Geliri | $6K |
| Sıralama TV Bonusu | $1K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $352 |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $146K |
| Personel Maaşları | $22K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $105K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2026 | $9K | $273K | $-264K | $551K |
| Nov 2026 | $8K | $278K | $-271K | $815K |
| Oct 2026 | $8K | $286K | $-279K | $1.1M |
| Sep 2026 | $215K | $351K | $-136K | $1.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.5M |