| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $655K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $19K |
| Tesis Bakımı | $707K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Oct 2027 | $3.2M | $2.7M | $469K | $26.0M |
| Sep 2027 | $3.2M | $2.0M | $1.2M | $25.6M |
| Aug 2027 | $3.2M | $1.8M | $1.4M | $24.4M |
| Jul 2027 | $5.5M | $1.4M | $4.1M | $23.0M |
| Jun 2027 | $3.2M | $1.6M | $1.7M | $18.9M |
| May 2027 | $3.3M | $1.6M | $1.7M | $17.2M |
| Apr 2027 | $3.3M | $1.5M | $1.8M | $15.5M |
| Mar 2027 | $3.4M | $1.8M | $1.5M | $13.7M |
| Feb 2027 | $1.6M | $1.3M | $261K | $12.1M |
| Jan 2027 | $1.6M | $1.3M | $299K | $11.9M |
| Dec 2026 | $446K | $1.2M | $-735K | $11.6M |
| Nov 2026 | $448K | $1.2M | $-753K | $12.3M |