| TV Geliri | $1.3M |
| Sıralama TV Bonusu | $135K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $80K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $44K |
| Oyuncu Maaşları | $879K |
| Personel Maaşları | $67K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $45K |
| Tesis Bakımı | $703K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $1.7M | $1.7M | $44K | $12.2M |
| Feb 2028 | $1.9M | $1.7M | $195K | $12.1M |
| Jan 2028 | $1.8M | $1.7M | $94K | $11.9M |
| Dec 2027 | $2.3M | $1.6M | $744K | $11.8M |
| Nov 2027 | $1.7M | $1.6M | $144K | $11.1M |
| Oct 2027 | $1.7M | $1.7M | $31K | $11.0M |
| Sep 2027 | $1.7M | $1.6M | $93K | $10.9M |
| Aug 2027 | $1.4M | $1.6M | $-215K | $10.8M |
| Jul 2027 | $1.7M | $1.6M | $114K | $11.0M |
| Jun 2027 | $1.7M | $1.6M | $52K | $10.9M |
| May 2027 | $1.7M | $1.6M | $119K | $10.9M |
| Apr 2027 | $778K | $1.3M | $-519K | $10.8M |