| TV Geliri | $3.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $172K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $3.4M |
| Personel Maaşları | $98K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $18K |
| Tesis Bakımı | $1.1M |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Apr 2027 | $4.0M | $4.6M | $-550K | $122.7M |
| Mar 2027 | $4.9M | $4.7M | $185K | $123.3M |
| Feb 2027 | $4.3M | $5.4M | $-1.1M | $123.1M |
| Jan 2027 | $6.0M | $4.8M | $1.1M | $124.2M |
| Dec 2026 | $4.0M | $4.7M | $-654K | $123.0M |
| Nov 2026 | $4.9M | $4.8M | $87K | $123.7M |
| Oct 2026 | $6.0M | $5.9M | $26K | $123.6M |
| Sep 2026 | $6.5M | $3.5M | $2.9M | $123.6M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $120.7M |