| TV Geliri | $1.2M |
| Sıralama TV Bonusu | $245K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $80K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $616K |
| Personel Maaşları | $57K |
| Transfer Amortismanı | $11K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $735K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Mar 2028 | $1.8M | $1.4M | $378K | $19.4M |
| Feb 2028 | $2.3M | $1.5M | $769K | $19.0M |
| Jan 2028 | $2.0M | $1.5M | $491K | $18.2M |
| Dec 2027 | $2.7M | $1.6M | $1.1M | $17.7M |
| Nov 2027 | $1.9M | $1.4M | $456K | $16.7M |
| Oct 2027 | $1.9M | $2.1M | $-236K | $16.2M |
| Sep 2027 | $17.5M | $1.7M | $15.9M | $16.4M |
| Aug 2027 | $2.2M | $1.2M | $938K | $565K |
| Jul 2027 | $1.9M | $1.1M | $841K | $-383K |
| Jun 2027 | $1.8M | $1.1M | $695K | $-1.2M |
| May 2027 | $718K | $1.3M | $-554K | $-1.9M |
| Apr 2027 | $178K | $1.1M | $-913K | $-1.4M |