| TV Geliri | $3.0M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $119K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $4.7M |
| Personel Maaşları | $97K |
| Transfer Amortismanı | $38K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $184K |
| Tesis Bakımı | $821K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Sep 2027 | $3.2M | $5.8M | $-2.7M | $37.3M |
| Aug 2027 | $3.7M | $5.3M | $-1.6M | $40.0M |
| Jul 2027 | $3.3M | $5.1M | $-1.7M | $41.5M |
| Jun 2027 | $5.7M | $4.3M | $1.4M | $43.2M |
| May 2027 | $3.2M | $4.9M | $-1.6M | $41.8M |
| Apr 2027 | $3.2M | $4.1M | $-981K | $43.4M |
| Mar 2027 | $3.2M | $4.1M | $-896K | $44.3M |
| Feb 2027 | $3.5M | $4.0M | $-553K | $45.2M |
| Jan 2027 | $3.6M | $4.0M | $-420K | $45.7M |
| Dec 2026 | $3.6M | $4.4M | $-816K | $46.1M |
| Nov 2026 | $3.5M | $4.6M | $-1.0M | $46.9M |
| Oct 2026 | $5.8M | $5.4M | $430K | $47.9M |