| TV Geliri | $1.7M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $135K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $852K |
| Personel Maaşları | $19K |
| Transfer Amortismanı | $1K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $607K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Aug 2028 | $1.9M | $1.5M | $397K | $6.7M |
| Jul 2028 | $1.9M | $1.5M | $434K | $6.3M |
| Jun 2028 | $2.6M | $1.5M | $1.2M | $5.8M |
| May 2028 | $1.9M | $1.9M | $12K | $4.7M |
| Apr 2028 | $1.9M | $1.4M | $503K | $4.7M |
| Mar 2028 | $1.9M | $1.4M | $550K | $4.1M |
| Feb 2028 | $1.9M | $1.4M | $536K | $3.6M |
| Jan 2028 | $2.0M | $1.5M | $521K | $3.1M |
| Dec 2027 | $2.0M | $1.8M | $154K | $2.5M |
| Nov 2027 | $2.0M | $1.5M | $455K | $2.4M |
| Oct 2027 | $1.9M | $1.8M | $166K | $1.9M |
| Sep 2027 | $774K | $1.2M | $-411K | $1.8M |