| TV Geliri | $22K |
| Sıralama TV Bonusu | $2K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $1K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $25K |
| Oyuncu Maaşları | $417K |
| Personel Maaşları | $36K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $13K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $11K |
| Tesis Bakımı | $135K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Feb 2027 | $53K | $612K | $-559K | $-2.1M |
| Jan 2027 | $30K | $678K | $-648K | $-1.6M |
| Dec 2026 | $28K | $588K | $-560K | $-935K |
| Nov 2026 | $30K | $534K | $-504K | $-374K |
| Oct 2026 | $40K | $546K | $-506K | $130K |
| Sep 2026 | $42K | $406K | $-364K | $636K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $1.0M |