Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $133K |
| Maç Günü Geliri | $451K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $21K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $560K |
| Personel Maaşları | $65K |
| Tesis Bakımı | $185K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Apr 2033 |
$605K |
$810K |
$-205K |
$21.4M |
| Mar 2033 |
$606K |
$916K |
$-310K |
$21.6M |
| Feb 2033 |
$865K |
$642K |
$223K |
$21.9M |
| Jan 2033 |
$1.0M |
$613K |
$417K |
$21.7M |
| Dec 2032 |
$5.1M |
$646K |
$4.5M |
$21.3M |
| Nov 2032 |
$599K |
$643K |
$-44K |
$16.8M |
| Oct 2032 |
$597K |
$643K |
$-46K |
$16.9M |
| Sep 2032 |
$599K |
$652K |
$-52K |
$16.9M |
| Aug 2032 |
$651K |
$788K |
$-137K |
$17.0M |
| Jul 2032 |
$3.1M |
$8.9M |
$-5.8M |
$17.1M |
| Jun 2032 |
$605K |
$657K |
$-53K |
$22.9M |
| May 2032 |
$605K |
$653K |
$-48K |
$23.0M |