| TV Geliri | $28K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $3K |
| Oyuncu Maaşları | $231K |
| Personel Maaşları | $28K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $44K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $13K |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $32K | $441K | $-408K | $-3.0M |
| Jun 2027 | $27K | $423K | $-396K | $-2.6M |
| May 2027 | $8K | $417K | $-410K | $-2.2M |
| Apr 2027 | $8K | $414K | $-406K | $-1.8M |
| Mar 2027 | $4K | $386K | $-382K | $-1.4M |
| Feb 2027 | $70K | $394K | $-324K | $-1.0M |
| Jan 2027 | $2K | $414K | $-412K | $-707K |
| Dec 2026 | $79K | $338K | $-259K | $-295K |
| Nov 2026 | $2K | $329K | $-327K | $-36K |
| Oct 2026 | $2K | $341K | $-339K | $291K |
| Sep 2026 | $44K | $214K | $-170K | $630K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $800K |