Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $17K |
| Maç Günü Geliri | $4K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $2K |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $90K |
| Personel Maaşları | $45K |
| Tesis Bakımı | $105K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Mar 2028 |
$24K |
$241K |
$-217K |
$-148K |
| Feb 2028 |
$2.5M |
$246K |
$2.3M |
$69K |
| Jan 2028 |
$24K |
$351K |
$-327K |
$-2.2M |
| Dec 2027 |
$24K |
$246K |
$-222K |
$-1.9M |
| Nov 2027 |
$24K |
$245K |
$-222K |
$-1.7M |
| Oct 2027 |
$24K |
$245K |
$-221K |
$-1.4M |
| Sep 2027 |
$24K |
$243K |
$-219K |
$-1.2M |
| Aug 2027 |
$31K |
$251K |
$-219K |
$-998K |
| Jul 2027 |
$24K |
$246K |
$-222K |
$-778K |
| Jun 2027 |
$367K |
$270K |
$96K |
$-557K |
| May 2027 |
$24K |
$270K |
$-246K |
$-653K |
| Apr 2027 |
$24K |
$269K |
$-245K |
$-407K |