| TV Geliri | $512K |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $426K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $194K |
| Oyuncu Maaşları | $559K |
| Personel Maaşları | $38K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $5K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $45K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Nov 2027 | $1.1M | $648K | $483K | $-696K |
| Oct 2027 | $1.1M | $675K | $436K | $-1.2M |
| Sep 2027 | $1.2M | $709K | $509K | $-1.6M |
| Aug 2027 | $1.2M | $747K | $429K | $-2.1M |
| Jul 2027 | $1.2M | $517K | $666K | $-2.6M |
| Jun 2027 | $1.3M | $574K | $686K | $-3.2M |
| May 2027 | $451K | $688K | $-237K | $-3.9M |
| Apr 2027 | $398K | $1.5M | $-1.1M | $-3.7M |
| Mar 2027 | $126K | $530K | $-404K | $-2.6M |
| Feb 2027 | $39K | $541K | $-502K | $-2.2M |
| Jan 2027 | $33K | $538K | $-505K | $-1.7M |
| Dec 2026 | $33K | $442K | $-409K | $-1.2M |