| TV Geliri | $3.9M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $133K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $518K |
| Personel Maaşları | $48K |
| Transfer Amortismanı | $5K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $705K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $4.0M | $1.3M | $2.7M | $26.1M |
| Jun 2027 | $7.7M | $1.3M | $6.4M | $23.3M |
| May 2027 | $4.1M | $1.3M | $2.8M | $16.9M |
| Apr 2027 | $4.1M | $2.6M | $1.5M | $14.1M |
| Mar 2027 | $4.1M | $1.2M | $2.9M | $12.6M |
| Feb 2027 | $1.6M | $901K | $730K | $9.7M |
| Jan 2027 | $1.7M | $898K | $817K | $9.0M |
| Dec 2026 | $1.6M | $890K | $724K | $8.1M |
| Nov 2026 | $476K | $768K | $-292K | $7.4M |
| Oct 2026 | $534K | $1.2M | $-621K | $7.7M |
| Sep 2026 | $6.7M | $680K | $6.0M | $8.3M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |