| TV Geliri | $1.6M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $88K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $103K |
| Oyuncu Maaşları | $508K |
| Personel Maaşları | $20K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $22K |
| Tesis Bakımı | $596K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Dec 2028 | $1.8M | $1.1M | $606K | $8.1M |
| Nov 2028 | $1.7M | $1.1M | $561K | $7.5M |
| Oct 2028 | $1.8M | $1.3M | $424K | $7.0M |
| Sep 2028 | $1.9M | $1.0M | $890K | $6.5M |
| Aug 2028 | $1.9M | $990K | $897K | $5.6M |
| Jul 2028 | $1.9M | $1.3M | $616K | $4.8M |
| Jun 2028 | $3.1M | $918K | $2.2M | $4.1M |
| May 2028 | $1.9M | $915K | $944K | $2.0M |
| Apr 2028 | $1.8M | $920K | $909K | $1.0M |
| Mar 2028 | $1.6M | $622K | $995K | $103K |
| Feb 2028 | $2.0M | $741K | $1.2M | $-893K |
| Jan 2028 | $1.9M | $673K | $1.3M | $-2.1M |