Gelir Dağılımı
| TV Geliri | $10K |
| Maç Günü Geliri | $7K |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $686 |
| Ödül Parası | $0 |
Gider Dağılımı
| Oyuncu Maaşları | $111K |
| Personel Maaşları | $16K |
| Tesis Bakımı | $70K |
Gelir ve Gider
| Ay |
Gelir |
Gider |
Aylık Net |
Bakiye |
| Nov 2027 |
$17K |
$198K |
$-181K |
$-2.1M |
| Oct 2027 |
$29K |
$267K |
$-238K |
$-1.9M |
| Sep 2027 |
$27K |
$178K |
$-151K |
$-1.7M |
| Aug 2027 |
$35K |
$174K |
$-139K |
$-1.5M |
| Jul 2027 |
$59K |
$182K |
$-124K |
$-1.4M |
| Jun 2027 |
$18K |
$182K |
$-164K |
$-1.3M |
| May 2027 |
$18K |
$182K |
$-164K |
$-1.1M |
| Apr 2027 |
$18K |
$184K |
$-167K |
$-930K |
| Mar 2027 |
$18K |
$183K |
$-166K |
$-763K |
| Feb 2027 |
$18K |
$181K |
$-163K |
$-598K |
| Jan 2027 |
$18K |
$202K |
$-184K |
$-434K |
| Dec 2026 |
$18K |
$179K |
$-161K |
$-251K |