| TV Geliri | $869K |
| Sıralama TV Bonusu | $23K |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $12K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $445K |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $370K |
| Personel Maaşları | $33K |
| Transfer Amortismanı | $0 |
| Borç Faizi | $42K |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $125K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jun 2027 | $1.4M | $569K | $804K | $-3.1M |
| May 2027 | $172K | $566K | $-393K | $-3.9M |
| Apr 2027 | $172K | $644K | $-472K | $-3.5M |
| Mar 2027 | $171K | $614K | $-443K | $-3.0M |
| Feb 2027 | $174K | $549K | $-375K | $-2.5M |
| Jan 2027 | $171K | $647K | $-476K | $-2.2M |
| Dec 2026 | $86K | $575K | $-488K | $-1.7M |
| Nov 2026 | $113K | $550K | $-437K | $-1.2M |
| Oct 2026 | $96K | $1.0M | $-906K | $-771K |
| Sep 2026 | $49K | $422K | $-373K | $135K |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $508K |