| TV Geliri | $3.1M |
| Sıralama TV Bonusu | $0 |
| Maç Günü Geliri | $0 |
| Sponsorluk | $0 |
| Ürün Satışları | $106K |
| Kupa Ödülü | $0 |
| Avrupa Ödülü | $0 |
| Ödül Parası | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gelir) | $0 |
| Oyuncu Maaşları | $1.3M |
| Personel Maaşları | $42K |
| Transfer Amortismanı | $13K |
| Borç Faizi | $0 |
| Kiralama Ücretleri (Gider) | $0 |
| Tesis Bakımı | $666K |
| Ay | Gelir | Gider | Aylık Net | Bakiye |
|---|---|---|---|---|
| Jul 2027 | $3.2M | $2.1M | $1.1M | $3.2M |
| Jun 2027 | $5.2M | $1.6M | $3.6M | $2.1M |
| May 2027 | $3.2M | $1.6M | $1.6M | $-1.5M |
| Apr 2027 | $3.2M | $1.6M | $1.6M | $-3.2M |
| Mar 2027 | $3.3M | $1.6M | $1.6M | $-4.8M |
| Feb 2027 | $1.4M | $2.1M | $-698K | $-6.4M |
| Jan 2027 | $1.2M | $2.2M | $-976K | $-5.7M |
| Dec 2026 | $367K | $1.8M | $-1.5M | $-4.8M |
| Nov 2026 | $381K | $1.9M | $-1.6M | $-3.3M |
| Oct 2026 | $405K | $3.2M | $-2.8M | $-1.8M |
| Sep 2026 | $101K | $977K | $-876K | $1.4M |
| Aug 2026 | $0 | $0 | $0 | $2.5M |