| İsim | Görev | Aktif | Rapor Hazır | Güven | Son Gözlem | Bölgeler |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Edgar Ondoa | Baş Scout | 10 | 0 | 45% | 07.06.2027 | Batı Afrika |
| Collins Kameni | Scout | 9 | 0 | 42% | 02.01.2027 | Doğu/Güney AfrikaBatı Afrika |
| Scout | 7 | 0 | 58% | 01.01.2027 | ||
| Clinton Choupo-Moting | Scout | 4 | 0 | 48% | 07.06.2027 | Batı Afrika |
| Fabrice Ekambi | Scout | 3 | 0 | 43% | 04.06.2027 | Batı Afrika |
| Oyuncu | Pozisyon | Yaş | Kulüp | Scout | Kaynak | Durum | Başladı | Son Gözlem | İzlendi | Maç | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Talep | Son Oy | Karar | Risk |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franck Nanfack Ngoufack | DM | 22 | Cotonsport Garoua | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 68 | 58 | 64% | 100% | 11.5K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Daniel Andela Mendje | DC | 25 | Cotonsport Garoua | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 67 | 69 | 64% | 100% | 18.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Frédérique Dawaï | DL | 22 | Cotonsport Garoua | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 52 | 56 | 64% | 100% | 9.0K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Franck Mpeh | DR | 21 | Cotonsport Garoua | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 55 | 69 | 64% | 100% | 8.1K | — | — | İzlemeye Devam | ||
| Armel Ndong Nze | DC | 28 | Canon Yaounde | Collins Kameni | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 48 | 54 | 55% | 100% | 81.0K | — | — | — | |
| Jorge González | ST | 35 | Aigle Royal de la Menoua | Edgar Ondoa | Personel Önerisi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 72 | 79 | 51% | 100% | 10.0K | — | — | — | |
| Jean Drosny | GK | 33 | Panthere du Nde | Clinton Choupo-Moting | Personel Önerisi | Aktif | 07.06.2027 | 07.06.2027 | 1 | 0 | 85 | 71 | 51% | 100% | 30.0K | — | — | — | |
| Allef | ST | 32 | Victoria United | Edgar Ondoa | Personel Önerisi | Aktif | 04.06.2027 | 04.06.2027 | 1 | 0 | 57 | 45 | 51% | 100% | 20.0K | — | — | — | |
| Reginaldo Lopes | DR | 34 | Canon Yaounde | Edgar Ondoa | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 68 | 60 | 51% | 100% | 30.0K | — | — | — | |
| Marijan Urtić | DR | 36 | Canon Yaounde | Clinton Choupo-Moting | Personel Önerisi | Aktif | 02.06.2027 | 02.06.2027 | 1 | 0 | 61 | 57 | 51% | 100% | 20.0K | — | — | — | |
| Stéphane Bekolo | GK | 28 | Canon Yaounde | Edgar Ondoa | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 53 | 51 | 51% | 100% | 72.0K | — | — | İzlemeye Devam | |
| Wilfried Bilongo | DR | 22 | Canon Yaounde | Clinton Choupo-Moting | Personel Önerisi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 59 | 65 | 51% | 100% | 72.0K | — | — | — | |
| Emmanuel Dakana | ST | 19 | Cotonsport Garoua | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 54 | 74 | 50% | 100% | 5.0K | — | — | — | ||
| Dieu Ne Dort Adjini Avama | ST | 18 | Cotonsport Garoua | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 50 | 53 | 50% | 100% | 3.0K | — | — | — | ||
| Bebeto Tsafack | ST | 20 | Cotonsport Garoua | Personel Önerisi | Aktif | 03.08.2026 | 03.08.2026 | 1 | 0 | 65 | 52 | 50% | 100% | 7.5K | — | — | — | ||
| Ariel Nahuelpán | — | — | Fabrice Ekambi | Personel Önerisi | Aktif | 04.06.2027 | 04.06.2027 | 1 | 0 | 77 | 67 | 48% | 100% | 20.0K | — | — | — | ||
| Luc Stéphane Ndong | DC | 31 | Aigle Royal de la Menoua | Edgar Ondoa | Personel Önerisi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 37 | 57 | 48% | 100% | 9.0K | — | — | — | |
| Abeiku Kyereh | DM | 26 | Hasaacas | Collins Kameni | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 80 | 100 | 40% | 89% | 1.2M | — | — | — | |
| Albert Atiemo | DC | 27 | BA All Stars | Collins Kameni | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 96 | 86 | 40% | 85% | 1.2M | — | — | — | |
| Orji Okwonkwo | AMR | 29 | Rivers United | Fabrice Ekambi | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 116 | 94 | 40% | 91% | 2.1M | — | — | — | |
| Thomas Paintsil | MC | 28 | Hasaacas | Fabrice Ekambi | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 110 | 97 | 40% | 89% | 990.0K | — | — | — | Sakat |
| Albert Ofori | FL | 24 | Hasaacas | Clinton Choupo-Moting | Transfer Talebi | Aktif | 02.01.2027 | 02.01.2027 | 1 | 0 | 103 | 100 | 40% | 91% | 2.5M | — | — | — | |
| Nana Mohammed | GK | 30 | WAFA | Edgar Ondoa | Transfer Talebi | Aktif | 01.01.2027 | 01.01.2027 | 1 | 0 | 80 | 87 | 40% | 71% | 450.0K | — | — | — | Tutum |
| Almustapha Kabiru | GK | 20 | Plateau United | Collins Kameni | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 50 | 65 | 40% | 52% | 40.0K | — | Daha Fazla Bilgi | İzlemeye Devam | Tutum |
| Serge Bogam | GK | 19 | Victoria United | Collins Kameni | Transfer Talebi | Aktif | 31.08.2026 | 31.08.2026 | 1 | 0 | 62 | 59 | 40% | 57% | 30.0K | — | Daha Fazla Bilgi | İzlemeye Devam | Tutum |
| Teboho Dala | MC | 24 | SuperSport United | Collins Kameni | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 72 | 95 | 40% | 78% | 1.1M | — | — | — | |
| Thomas Paintsil | MC | 28 | Hasaacas | Collins Kameni | Transfer Talebi | Aktif | 05.08.2026 | 05.08.2026 | 1 | 0 | 105 | 94 | 40% | 89% | 900.0K | — | — | — | |
| Adama Traoré | DC | 28 | Real Bamako | Edgar Ondoa | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 75 | 54 | 40% | 63% | 180.0K | — | — | — | Tutum |
| Lord Hilary Adabo | DM | 23 | Asante Kotoko | Edgar Ondoa | Transfer Talebi | Aktif | 04.08.2026 | 04.08.2026 | 1 | 0 | 82 | 63 | 40% | 71% | 450.0K | — | — | — | Tutum |
| Wilfried Kouassi | GK | 30 | Djoliba | Edgar Ondoa | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 53 | 80 | 40% | 69% | 150.0K | — | — | — | Tutum |
| Daniel Asante | GK | 23 | BA All Stars | Edgar Ondoa | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 89 | 93 | 40% | 81% | 350.0K | — | — | — | |
| Philani Khumalo | ST | 26 | Golden Arrows | Collins Kameni | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 81 | 65 | 40% | 69% | 700.0K | — | — | — | Tutum |
| Jerome Karelse | ST | 25 | Golden Arrows | Collins Kameni | Transfer Talebi | Aktif | 02.08.2026 | 02.08.2026 | 1 | 0 | 69 | 84 | 40% | 69% | 650.0K | — | — | — | Tutum |
| Oyuncu | Pozisyon | Kulüp | Görev | Talep | Öneri | GS | PS | Güven | Rol Uyumu | Değer | Risk | Köken |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Almustapha Kabiru | GK | Plateau United | #11 | #58 | Al | 50 | 65 | 28% | 52% | 40.0K | Tutum | Aktif |
| Serge Bogam | GK | Victoria United | #11 | #58 | Düşün | 62 | 59 | 28% | 57% | 30.0K | Tutum | Aktif |
| # | Talep | Pozisyon | Min. GS | Yaş | Maks. Bütçe | Scout | Gözlem | Raporlar | Durum | Rol Profili |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #11 | #58 | GK | 104 | 21–29 | 5.2K | Edgar Ondoa | 0 | 0 | Aktif | T 8.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #12 | #59 | DL | 109 | 21–29 | 5.2K | Collins Kameni | 0 | 0 | Aktif | T 9.0 · M 11.0 · P 12.0 |
| #13 | #60 | MC | 112 | 21–29 | 5.2K | Fabrice Ekambi | 0 | 0 | Aktif | T 12.0 · M 12.0 · P 10.0 |
| #14 | #61 | ST | 114 | 21–29 | 5.2K | Clinton Choupo-Moting | 0 | 0 | Aktif | T 13.0 · M 10.0 · P 11.0 |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Nanfack Ngoufack | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Andela Mendje | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frédérique Dawaï | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Almustapha Kabiru | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.50 | 1.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serge Bogam | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 1.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Collins Kameni | Almustapha Kabiru | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Collins Kameni | Serge Bogam | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Nanfack Ngoufack | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Andela Mendje | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frédérique Dawaï | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Almustapha Kabiru | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.50 | 1.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serge Bogam | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 1.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Collins Kameni | Almustapha Kabiru | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Collins Kameni | Serge Bogam | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.29 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Nanfack Ngoufack | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.41 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Andela Mendje | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.65 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frédérique Dawaï | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.32 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Almustapha Kabiru | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.50 | 1.44 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serge Bogam | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 1.08 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Collins Kameni | Almustapha Kabiru | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Collins Kameni | Serge Bogam | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Nanfack Ngoufack | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Andela Mendje | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frédérique Dawaï | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Almustapha Kabiru | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.67 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serge Bogam | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.41 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Collins Kameni | Almustapha Kabiru | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Collins Kameni | Serge Bogam | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Nanfack Ngoufack | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Andela Mendje | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frédérique Dawaï | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Almustapha Kabiru | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.67 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serge Bogam | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.41 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Collins Kameni | Almustapha Kabiru | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Collins Kameni | Serge Bogam | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Nanfack Ngoufack | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Andela Mendje | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frédérique Dawaï | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Almustapha Kabiru | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.67 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serge Bogam | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.41 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Collins Kameni | Almustapha Kabiru | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Collins Kameni | Serge Bogam | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.35 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Nanfack Ngoufack | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.50 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Andela Mendje | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.78 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frédérique Dawaï | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Almustapha Kabiru | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.67 | 1.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serge Bogam | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.41 | 1.30 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Collins Kameni | Almustapha Kabiru | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Collins Kameni | Serge Bogam | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Nanfack Ngoufack | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Andela Mendje | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frédérique Dawaï | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Almustapha Kabiru | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serge Bogam | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Collins Kameni | Almustapha Kabiru | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Collins Kameni | Serge Bogam | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Nanfack Ngoufack | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Andela Mendje | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frédérique Dawaï | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Almustapha Kabiru | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serge Bogam | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Collins Kameni | Almustapha Kabiru | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Collins Kameni | Serge Bogam | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Nanfack Ngoufack | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Andela Mendje | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frédérique Dawaï | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Almustapha Kabiru | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serge Bogam | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Collins Kameni | Almustapha Kabiru | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Collins Kameni | Serge Bogam | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abdouraman Daman | Reddet | — | 0.00 | — | — | 1.50 | 3.87 | Olumsuz oylar veya bütçe yetersiz |
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.14 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Nanfack Ngoufack | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.20 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Daniel Andela Mendje | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.31 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Frédérique Dawaï | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.15 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Almustapha Kabiru | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.69 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Serge Bogam | İzlemeye Devam | — | -0.11 | — | — | 0.35 | 0.52 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Scout | Oyuncu | Oy | Puan | Güven | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|
| Collins Kameni | Almustapha Kabiru | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Collins Kameni | Serge Bogam | Daha Fazla Bilgi | -0.11 | 40% | Düşük Güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abdouraman Daman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.28 | 1.34 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Mpeh | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Stéphane Bekolo | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Odrick Bisah | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Dande | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.80 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Souleman Souleman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.43 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abdouraman Daman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.19 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ipoua | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Dande | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Souleman Souleman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.38 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Abdouraman Daman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 1.21 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ipoua | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Herman Tchakounte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Junior Dande | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.72 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Souleman Souleman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Junior Dande | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdouraman Daman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ipoua | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Herman Tchakounte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Souleman Souleman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Karar | Talep | Mutabakat | Şef | Veri | Yönetim Riski | Bütçe Uyumu | Sebep |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Junior Dande | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.73 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Souleman Souleman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.39 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Abdouraman Daman | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.21 | 1.22 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franky Tiambou | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.05 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Franck Ipoua | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Herman Tchakounte | İzlemeye Devam | — | 0.00 | — | — | 0.20 | 0.04 | Bölünmüş veya yetersiz güven |
| Oyuncu | Son Kulüp | Pozisyon | Grup | GS | PS | Güven | Ücret | Son Görülme | Resmi | Hazırlık |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Malibongwe Khoza | Cotonsport Garoua | DC | Defans | 91 | 115 | 65% | 1.3M | 13.02.2027 | 2 | 0 |
| Ibrahim El Asyuti | Cotonsport Garoua | DR | Defans | 88 | 119 | 48% | 1.1M | 13.02.2027 | 1 | 0 |
| Andrew Acquah | Cotonsport Garoua | DC | Defans | 73 | 91 | 28% | 300.0K | 13.02.2027 | 0 | 1 |
| Oyuncu | Grup | Gözl. GS | Kaydedildi | Güven | Öneri |
|---|---|---|---|---|---|
| Almustapha Kabiru | Kaleci | 50 | 31.08.2026 | 40% | Al |
| Serge Bogam | Kaleci | 62 | 31.08.2026 | 40% | Düşün |
| # | Pozisyon | Öncelik | Sebep | Min. GS | İdeal GS | Yaş | Bütçe | Durum | Hedef | Yönetim |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| #58 | GK | Önemli | Kalite Artışı | 104 | 117 | 21–29 | 5.2K | İzlemede | — | — |
| #59 | DL | Önemli | Kalite Artışı | 109 | 122 | 21–29 | 5.2K | İzlemede | — | — |
| #60 | MC | Önemli | Kalite Artışı | 112 | 125 | 21–29 | 5.2K | İzlemede | — | — |
| #61 | ST | Önemli | Kalite Artışı | 114 | 127 | 21–29 | 5.2K | İzlemede | — | — |